Festiwal Tańca Czar Par 2024 w Giżycku już 18 maja!
Miłośnicy tańca z całej Polski wkrótce zjadą do naszego miasta na wyjątkowe wydarzenie – Ogólnopolski Giżycki Festiwal Tańca Czar Par 2024. To nie lada okazja, aby podziwiać umiejętności tancerzy z różnych kategorii wiekowych, od najmłodszych adeptów tańca po doświadczone pary dorosłe.
  1. 18 maja 2024 r., Hala Sportowa przy SP 4, ul. 3 Maja 21, stanie się areną tanecznych zmagań.
  2. Występy rozpoczną się o godz. 10.00, kolejne bloki taneczne odbędą się o godz. 14.00.
  3. Gala Wieczorna zaplanowana jest na godz. 18.00.
  4. Bilety w cenie 40 zł, dzieci do 7 lat uczestniczą bezpłatnie.

W trakcie festiwalu, uczestnicy rywalizować będą w kilkunastu kategoriach wiekowych, co gwarantuje różnorodność i emocje podczas całego dnia. Festiwal od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i widzów - w poprzednich latach zgromadził około 500 zawodników.

Wydarzenie to nie tylko szansa na zobaczenie na żywo wyjątkowych performansów tanecznych, ale również okazja do wsparcia lokalnych tancerzy z UKS Czar Par, którzy będą reprezentować nasze miasto. O wynikach rywalizacji zadecydują profesjonalni sędziowie, którzy przyjadą z różnych części kraju.

Zaproszenie na festiwal jest otwarte dla wszystkich mieszkańców oraz gości miasta - to świetna okazja, by wspólnie celebrować kulturę taneczną i bawić się w rytmach muzyki. Czy to na parkiecie, czy jako widz, każdy znajdzie coś dla siebie na tym energetycznym i barwnym festiwalu.


Na podstawie: Urząd Miejski w Giżycku