Bieg Niepodległości w Giżycku - krótki, bezpłatny bieg na Placu Piłsudskiego
1 min czytania

W Giżycku 11 listopada odbędzie się Bieg Niepodległości — krótki, bezpłatny bieg na Placu Piłsudskiego.
- Termin i start: wtorek 11 listopada 2025, start o 12:11 na Placu Marszałka J. Piłsudskiego; biuro zawodów czynne 11:30–12:10.
- Trasa i nagrody: dystans 1,5 km po nawierzchni asfaltowej, pierwsze 300 osób otrzyma pamiątkowy medal, najlepsi w kategoriach kobiet i mężczyzn otrzymają statuetki.
- Bezpieczeństwo i organizacja: trasa będzie częściowo zamknięta dla ruchu, nad porządkiem i ratownictwem czuwają służby porządkowe oraz ratownicy medyczni; w organizację angażują się m.in. Parafia Świętego Brunona i Świętego Kazimierza, Miasto Giżycko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Giżyckie Centrum Kultury, 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana i Komenda Powiatowa Policji w Giżycku.
- Zapisy: rejestracja w biurze zawodów w dniu imprezy oraz możliwość zapisów online; udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.
na podstawie: Urząd Miejski w Giżycku.
Autor: krystian

