Odszedł Ireneusz Szczepkowski, wieloletni dyrektor Banku Pekao
Z głębokim żalem informujemy o śmierci Ireneusza Szczepkowskiego, który przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora Banku Pekao. Jego wkład w życie naszej społeczności był nieoceniony, co zostało uhonorowane Medalem za szczególne zasługi dla Miasta w 2002 roku. Bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia i słowa otuchy.

Nabożeństwo pogrzebowe i miejsce pochówku

Uroczystości pogrzebowe Ireneusza Szczepkowskiego odbędą się 6 lipca o godzinie 14:00. Msza żałobna zostanie odprawiona w kościele Bł. Bolesławy Lament przy ul. Żwirowej 4. Po nabożeństwie urna z prochami zmarłego zostanie złożona w grobie rodzinnym na miejscowym cmentarzu. Wszyscy, którzy chcieliby pożegnać Ireneusza, są serdecznie zaproszeni do udziału w ceremonii.

Wyraz uznania dla Ireneusza Szczepkowskiego

Ireneusz Szczepkowski był postacią niezwykle zasłużoną dla naszego miasta. Jego długoletnia praca na stanowisku dyrektora Banku Pekao przyczyniła się do rozwoju lokalnej społeczności. W 2002 roku został wyróżniony Medalem za szczególne zasługi dla Miasta, co jest dowodem na jego niestrudzoną działalność i zaangażowanie w sprawy mieszkańców.

Upamiętnienie i wyrazy współczucia

W obliczu tej straty, łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi Ireneusza Szczepkowskiego. Składamy najszczersze wyrazy współczucia, mając nadzieję, że wspomnienia i dokonania zmarłego przyniosą im choć odrobinę pocieszenia. Jego śmierć to wielka strata dla całej naszej społeczności, która na długo zapamięta jego wkład i poświęcenie.

Niech spoczywa w pokoju.


Urząd Miejski w Giżycku