Amax Mikołajki - Butikowy Hotel na Mazurach

Uczeń Elektryka z Giżycka na podium w konkursie Młody Menadżer 2024
W Ełku odbył się konkurs „Młody Menadżer 2024”, w którym uczniowie z Giżycka pokazali swoje umiejętności w zakresie zarządzania i ekonomii. Jakub Guz zdobył zaszczytne 3. miejsce, a Oskar Sawicki otrzymał wyróżnienie. Sukcesy te są wynikiem ciężkiej pracy uczniów oraz wsparcia ich nauczycielki, Pani Ewy Zawady.
  1. Konkurs „Młody Menadżer 2024” w Ełku
  2. 3. miejsce Jakuba Guza
  3. Wyróżnienie dla Oskara Sawickiego
  4. Przygotowanie przez Panią Ewę Zawadę

Wschodnioeuropejska Akademia Nauk Stosowanych w Ełku była gospodarzem konkursu „Młody Menadżer 2024”, który zgromadził uczniów zainteresowanych tematyką biznesu i zarządzania. W konkursie brali udział uczniowie z różnych szkół, w tym Jakub Guz i Oskar Sawicki z Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku.

Konkurs obejmował szerokie spektrum zagadnień, takich jak rynek i przedsiębiorczość, ekonomia, zarządzanie, marketing, finanse oraz wiedza o społeczeństwie. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale również praktycznymi umiejętnościami zarządzania i podejmowania decyzji biznesowych.

Jakub Guz zdobył 3. miejsce, co jest znaczącym osiągnięciem w tak wymagającym konkursie. Oskar Sawicki również zaznaczył swoją obecność, otrzymując wyróżnienie. Obaj uczniowie byli przygotowywani do konkursu przez Panią Ewę Zawadę, która włożyła wiele wysiłku w ich edukację i rozwój.

To kolejne sukcesy uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku, które świadczą o wysokim poziomie kształcenia w tej placówce. Gratulujemy Jakubowi i Oskarowi oraz życzymy im dalszych sukcesów w przyszłości.

Źródło informacji: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku


Według informacji z: Starostwo Powiatowe w Giżycku

Komunikaty firm