Amax Mikołajki - Butikowy Hotel na Mazurach

Bezpłatne szkolenie z finansów i księgowości w Giżycku 8-9 czerwca 2024 r.
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Finanse i księgowość w praktyce oraz sprawozdawczość roczna”, które organizuje Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Dwudniowe szkolenie odbędzie się w Giżycku, a jego celem jest podniesienie kompetencji w zakresie finansów i księgowości w organizacjach pozarządowych.
  1. Termin szkolenia: 8-9 czerwca 2024 r.
  2. Miejsce: Giżycko, ul. Dąbrowskiego 14
  3. Szkolenie prowadzi: Kinga Wołotkiewicz
  4. Rejestracja do 29 maja 2024 r.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza na wyjątkowe szkolenie dotyczące finansów i księgowości w praktyce oraz sprawozdawczości rocznej. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2024 roku w Giżycku.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy chcą lepiej zarządzać finansami swoich organizacji. Jest to również doskonała okazja dla osób planujących założenie przedsiębiorstw społecznych, aby zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się praktycznych aspektów związanych z finansami i księgowością, co jest niezbędne dla skutecznego prowadzenia działalności w sektorze ekonomii społecznej. Program szkolenia obejmuje również zagadnienia związane ze sprawozdawczością roczną, co jest kluczowe dla transparentności i odpowiedzialności organizacji.

Szkolenie poprowadzi Kinga Wołotkiewicz, która od 2004 roku związana jest z sektorem pozarządowym, specjalizując się w finansach. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku marketing i zarządzanie, a swoją wiedzę pogłębiała na licznych kursach i szkoleniach, m.in. w Szkole Trenerów Organizacji Pozarządowych oraz programie Menadżerowie NGO Promengo.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 09:00-16:00 w Budynku Miejskiej Bazy Sportów Wodnych przy ul. Dąbrowskiego 14 w Giżycku. Organizatorzy zapewniają wyżywienie dla uczestników.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać „Deklarację uczestnictwa w projekcie” do dnia 29 maja 2024 roku do godz. 12:00. Decyduje kolejność zgłoszeń, a potwierdzenie udziału zostanie przesłane przez organizatora.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Dorotą Gutowską pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 798-349-266.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.


Na podst. Starostwo Powiatowe w Giżycku

Komunikaty firm