Urząd Miejski w Giżycku: Maria Pakulnis zachwyciła Giżycko historiami z
Giżycko było świadkiem niezwykłego spotkania kulturalnego, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Maria Pakulnis, znana i ceniona aktorka, zawitała do miasta z prezentacją swojej najnowszej książki "Moja Nitka", przynosząc ze sobą inspirację i pozytywną energię, które rozświetliły Państwową Szkołę Muzyczną.
  1. Występ Big Bandu z Państwowej Szkoły Muzycznej zainicjował spotkanie.
  2. Maria Pakulnis opowiadała o swojej książce, dzieląc się osobistymi historiami i przemyśleniami.
  3. Publiczność miała okazję zadawać pytania i wspólnie śmiać się, tworząc niezapomnianą atmosferę.
  4. Spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową i rozdawaniem autografów przez Panią Pakulnis.

W sercu Giżycka, w murach Państwowej Szkoły Muzycznej, odbyło się wyjątkowe spotkanie z Marią Pakulnis. Aktorka, znana z wielu niezapomnianych ról filmowych i teatralnych, tym razem zaprezentowała się w innej, bardziej osobistej roli - autorki książki "Moja Nitka". Spotkanie rozpoczęło się w rytmach muzyki Big Bandu, co nadało wydarzeniu wyjątkowego tonu.

W trakcie spotkania, Maria Pakulnis wciągała publiczność w świat swoich opowieści, które były zarówno humorystyczne, jak i głęboko wzruszające. Aktorka z niezwykłą otwartością dzieliła się swoimi doświadczeniami, inspirując obecnych, by niezależnie od trudności, zawsze iść do przodu i czerpać z życia jak najwięcej radości. Jej słowa, pełne optymizmu i życiowej mądrości, spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony zgromadzonych gości.

Spotkanie było również okazją do bezpośredniej interakcji z aktorką. Wielu uczestników skorzystało z możliwości zadawania pytań, co przyczyniło się do stworzenia niepowtarzalnej, prawdziwie ludzkiej atmosfery. Maria Pakulnis, z uśmiechem i otwartością, odpowiadała na każde z nich, dzieląc się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.

Kulminacyjnym punktem spotkania było wspólne fotografowanie i zdobywanie autografów. Ten gest bliskości ze strony Pakulnis, jak również całe spotkanie, stały się dowodem na to, że książka "Moja Nitka" jest czymś więcej niż tylko zbiorem słów. To most łączący autorkę z czytelnikami, przepełniony wzajemnym szacunkiem i ciepłem. Maria Pakulnis, przez swoją obecność i zaangażowanie, przekazała wszystkim obecnym ważną lekcję: niezależnie od okoliczności, warto robić to, co kochamy, i czerpać z tego jak najwięcej radości.


Wg inf z: Urząd Miejski w Giżycku