Wiele kobiet walczy codziennie z myślami typu ,, co tu zrobić by wyglądać jeszcze lepiej”. Naturalne kobiece piękno często jest wspomagane różnymi ciekawymi kreacjami czy modnymi i ciekawymi fryzurami. Bardzo wiele inspiracji modowych możemy znaleźć chociażby w internecie, oglądając zdjęcia czy czytając artykuły na modowych blogach. Czasami wystarczy też wyjście do galerii handlowej. Wtedy możemy przymierzyć wiele ubrań co pomaga nam w dobraniu odpowiedniego stylu pod siebie. Jednak wyrażenie siebie swoją prezencją może odbywać się nie tylko poprzez ubiór. Dużą rolę w życiu wielu kobiet odgrywa również makijaż, perfumy czy kosmetyki pielęgnacyjne, które pomagają utrzymać wspaniale wyglądającą cerę. Warto więc skupić się na markach dobrej jakości. Jeżeli cenimy sobie kosmetyki luksusowe i prestiżowe to warto wspomnieć tu o marce Estee Lauder dostępnej w ofercie drogerii indizio - https://indizio.pl/pl/producer/Estee-Lauder/510# .

Estee Lauder - koncern kosmetyczny bardzo wysokiej jakości

Założycielka Estee Lauder, od której wzięła się nazwa marki już w latach 40 XX wieku zaczęła w swojej kuchni produkować kremy pielęgnacyjne. Te wyprodukowane w kuchni kosmetyki odznaczały się już wtedy wysoką jakością. Estee Lauder zaczęła produkować coraz to nowsze kosmetyki, które szybko zyskiwały popularność wśród wielu kobiet, tak że dziś firma Estee Lauder jest bardzo dużym amerykańskim koncernem kosmetycznym, który w ofercie ma bardzo luksusowe kremy, podkłady, perfumy czy inne kosmetyki pielęgnacyjne.

Na jakie kosmetyki tej marki warto zwrócić uwagę?

Estee Lauder Brasil Dream - zapach idealny na lato

Woda perfumowana jaką jest Brasil Dream doceni z pewnością wiele kobiet. Zapach ten łączy w sposób idealny nuty jaśminu, kokosa, kwiatu afrykańskiej pomarańczy czy drzewa sandałowego. Takie zestawienie sprawia, że Brasil Dream jest zapachem idealnym na lato. Czując ten zapach można wyobrazić sobie gorące wakacyjne dni, przyjemne letnie noce jak i brazylijski klimat. Zapach ten jest bardzo intrygujący i pociągający.

Pielęgnacja skóry pod oczami - Estee Lauder Advanced Night Repair

Koncentrat pod oczy marki Estee Lauder z ciekawą technologią Matrix Technology z pewnością docenią kobiety mające problemy z suchą skórą pod oczami. Kosmetyk ten zapobiega efektom starzenia się skóry, dogłębnie dba o cienką skórę pod oczami nawilżając ją i sprawiając, że spojrzenie nabywa blasku, piękne i staje się promnienniejsze i jaśniejsze

Estee Lauder Double Wear 

Jest to już klasyczny produkt marki Estee Lauder. Podkłady do makijażu tej firmy charakteryzują się bardzo dużą odpornością na wiele czynników takich jak np. upały, wilgoć czy aktywność fizyczna. Podkład ten działa aż do 24 godzin, nie brudzi ubrań i jest beztłuszczowy. Warto wspomnieć też o tym, że wiele podkładów używanych przez kobiety jest odrzucanych ze względu na zapach. W przypadku Double Wear ten problem nie występuje. Podkład ma neutralny zapach. W ofercie indizio podkład ten można znaleźć w zestawie z przydatną pompką, która pomaga odmierzyć ilość kosmetyku i sprawia, że łatwiej się go nakłada.

Jak być zadbaną kobietą?