Ilustracja do tekstu

Targi rolnictwa, leśnictwa i agrobiznesu w Libramont (Belgia), które potrwają od 26 do 29 lipca 2019 roku, to największe wydarzenie branżowe na świeżym powietrzu w Europie.

Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach firm z Polski Wschodniej planuje zabezpieczyć wspólną powierzchnię wystawienniczą w formie wspólnego stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej wraz z wyposażeniem i zapleczem socjalnym.

Koszty dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania a także rozłożenia i złożenia ekspozycji, pozostają w gestii uczestników. Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: www.foiredelibramont.com/en 

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Niezbędnych informacji udziela Konrad Cedro, przedstawiciel województwa świętokrzyskiego w Brukseli, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.: +32 2 738 02 27.