Fortepian zabrzmi w Giżycku. Koncert z jubileuszem w tle

Fortepian zabrzmi w Giżycku. Koncert z jubileuszem w tle

W Giżycku szykuje się wieczór, w którym pierwsze skrzypce zagra nie fala, nie gwar ulicy, lecz fortepian. W sali koncertowej miejscowej szkoły muzycznej spotkają się uczniowie i melomani, a wydarzenie ma dodatkowy wymiar – wpisuje się w obchody 35. rocznicy działalności Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich. To kameralna propozycja, ale z wyraźnym lokalnym znaczeniem.

Koncert odbędzie się 2 lipca 2026 roku o godz. 18:30 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Giżycku przy ul. Kolejowej 22. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać od 29 czerwca w szkole. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Giżycku.

na podstawie: Powiat Giżycko.