Bezpłatne szkolenia w Ełku i Giżycku dla osób z NGO i ekonomii społecznej

Bezpłatne warsztaty w Ełku i Giżycku dla osób chcących rozwijać swoje organizacje i pomysły biznesowe. To wyjątkowa okazja, by zdobyć praktyczną wiedzę od doświadczonego eksperta i zyskać wsparcie na starcie działalności społecznej lub ekonomicznej.
- Ełk zaprasza na szkolenie o finansach w NGO przy ulicy JiH Małeckich
- Giżycko oferuje praktyczne zajęcia z budowania modelu biznesowego przy ulicy Mickiewicza
- Jak zgłosić się na szkolenia i czego można się spodziewać podczas zajęć
Ełk zaprasza na szkolenie o finansach w NGO przy ulicy JiH Małeckich
Już 11 czerwca 2025 roku w Ełku odbędzie się intensywne szkolenie poświęcone podstawom księgowości w organizacjach pozarządowych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 20:00, z przerwami na regenerację sił. Miejsce wydarzenia to lokal przy ulicy JiH Małeckich 3, lokal 1.
Warsztat skierowany jest przede wszystkim do osób działających w podmiotach ekonomii społecznej oraz tych, które rozważają założenie stowarzyszenia lub fundacji, a także dla tych, którzy czują się zagrożeni wykluczeniem społecznym. To doskonała szansa na zdobycie solidnych podstaw finansowych niezbędnych do prowadzenia skutecznej działalności NGO.
Giżycko oferuje praktyczne zajęcia z budowania modelu biznesowego przy ulicy Mickiewicza
W sobotę 14 czerwca 2025 roku w Giżycku odbędzie się całodniowe szkolenie dotyczące tworzenia efektywnych modeli biznesowych. Zajęcia potrwają od godziny 9:00 do 16:00 i będą miały miejsce przy ulicy Mickiewicza 53, niedaleko malowniczego parku miejskiego.
To wydarzenie jest idealne dla osób, które chcą rozwijać swoje inicjatywy społeczne lub biznesowe, zdobywając praktyczne narzędzia i wiedzę umożliwiającą skuteczne planowanie i realizację celów.
Jak zgłosić się na szkolenia i czego można się spodziewać podczas zajęć
Zgłoszenia na ełckie szkolenie należy przesłać do 4 czerwca 2025 roku do godziny 12:00, natomiast na giżyckie do 9 czerwca tego samego roku, również do południa. Organizatorzy proszą o wypełnienie formularzy zgłoszeniowych dostępnych online. Warto pamiętać, że samo zgłoszenie nie gwarantuje udziału o zakwalifikowaniu decyduje potwierdzenie od organizatora przekazane mailowo lub telefonicznie.
Spotkania poprowadzi Kinga Wołotkiewicz ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze pozarządowym, specjalizująca się w finansach i zarządzaniu. Jej bogate kompetencje wynikają m.in. z ukończenia Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz licznych kursów trenerskich i doradczych.
Dla uczestników, którzy jeszcze nie korzystali ze wsparcia Stowarzyszenia Adelfi, przewidziana jest konieczność podpisania deklaracji uczestnictwa i przesłania jej skanu lub wersji elektronicznej na wskazany adres mailowy.
Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział oraz pełne wyżywienie podczas obu szkoleń. Minimalna liczba uczestników to dziesięć osób; jeśli grupa nie zostanie skompletowana, możliwe są zmiany terminu lub odwołanie wydarzenia.
W przypadku pytań dotyczących szkoleń można kontaktować się z Dorotą Gutowską pod numerem telefonu 798-349-266 lub mailowo.
Według informacji z: Powiat Giżycko
Ostatnie Artykuły

Ciągnik skręcał w lewo, Volvo wyprzedzało. Zderzenie na DK59 koło Giżycka

Procesje zablokują centrum Giżycka – policja szykuje się na utrudnienia

Wiatr 6 stopni Beauforta i nowi sternicy na pokładzie. Bezpłatne warsztaty żeglarskie dla osób niepełnosprawnych

Festiwal LOTTO Kino Letnie wraca nad Niegocin. Tym razem widzowie wybiorą repertuar

Młodzi żeglarze z Giżycka płyną na Mistrzostwa Europy. Trener z kadry narodowej jedzie do Maroka

Dance ma sens 3. Disco polo, rock i lokalne brzmienia na jednej scenie

Giżycka biblioteka stawia na kranówkę. “Czysta Giżycka” zastępuje butelkowaną wodę

Nowy numer „Moje Giżycko” już dostępny. Gdzie go znaleźć?

Kamienie z Warmii i Mazur trafiły daleko. Akcja porwała tysiące osób

Giżycko szykuje się na upały i ulewy. Rusza plan adaptacji

NGO z Warmii i Mazur poznają nowe drogi do współpracy za granicą

Bezpłatna nauka biznesu online. PARP dorzuca też warsztaty o AI

W Giżycku rośnie Dom Seniora. Widać już windę i nową klatkę schodową

Lodołamacze znów wyróżnią tych, którzy łamią bariery
Przydatne dane teleadresowe
- PUKR Miłki - kontakt, awarie, taryfy i przyłącza
- Mikołajki czy Giżycko, który mazurski skarb warto odwiedzić?
- Biuro Powiatowe ARiMR w Giżycku - kontakt, godziny i programy wsparcia dla rolników
- Jakie jachty możemy zobaczyć w Giżycku?
- Nadleśnictwo Borki w Kruklankach - kontakt, drewno, łowiectwo, edukacja
- Odkryj z nami Giżycko. Najlepsze atrakcje i ukryte perełki w mieście
