Urząd Miejski Giżycko zaprasza na charytatywny koncert sanah! w Mrągowie 10 sierpnia

Już 10 sierpnia mieszkańcy regionu będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu charytatywnym, które połączy znakomitą muzykę z szczytnym celem. Festiwal 12 Godzin dla Serca” odbędzie się w malowniczym amfiteatrze w Mrągowie, a jego celem jest wsparcie polskiej transplantologii oraz kardiochirurgii.
- Muzyczna uczta z sanah w roli głównej
- Charytatywna misja festiwalu
- Wsparcie dla transplantacji
Muzyczna uczta z sanah w roli głównej
Na tegorocznej edycji festiwalu wystąpi jedna z najpopularniejszych artystek polskiej sceny muzycznej sanah! Jej utwory, takie jak Szampan”, Melodia” czy Ale jazz”, zyskały ogromną popularność i serca słuchaczy. Artystka, która w czerwcu wydała swój piąty album Kaprysy”, z pewnością przyciągnie tłumy fanów, którzy będą mieli okazję cieszyć się jej unikalnym stylem oraz tekstami łączącymi młodzieżowy slang z poezją.
Charytatywna misja festiwalu
Festiwal 12 Godzin Serce Mazur” to nie tylko muzyka, ale przede wszystkim ważna inicjatywa mająca na celu promocję dawstwa narządów oraz zbiórkę funduszy na zakup sprzętu ratującego życie. W poprzednich edycjach festiwalu wystąpili znani artyści, tacy jak Ania Dąbrowska, Ira, Cleo czy Margaret, a w tym roku na scenie pojawi się również zespół HLA 4 Transplant. Grupa ta, nawiązując do unikalnego kodu transplantacyjnego, promuje ideę transplantacji poprzez muzykę i sztukę, a także organizuje pokazy pierwszej pomocy.
Wsparcie dla transplantacji
Dochód z festiwalu przeznaczony zostanie na zakup sprzętu OCS Heart Transmedics, który jest jedynym na świecie urządzeniem do transportu pobranego do przeszczepu wciąż bijącego” serca. Warto podkreślić, że wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Zdrowia oraz wielu instytucji, co świadczy o jego znaczeniu. Organizatorzy, Fundacja Dla Transplantacji Zostaw serce na ziemi” oraz Miasto Mrągowo, mają na celu nie tylko zapewnienie świetnej rozrywki, ale także edukację w zakresie pierwszej pomocy i dawstwa narządów.
Festiwal rozpocznie się o godzinie 19:00, a sprzedaż biletów ruszy 27 czerwca. To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym i wesprzeć tak ważną inicjatywę. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Według informacji z: Urząd Miejski Giżycko
Ostatnie Artykuły

Procesja na wodzie i msza pod gołym niebem. Giżycko uczciło św. Brunona

Giżycko dołącza do filmowego lata. W Ekomarinie ruszy Kino Jachtowe

Klauni, dmuchańce i alpaki. Darmowe wtorki dla dzieci w Giżycku

Prąd zniknie na kilka godzin w tej części Giżycka. PGE podało adresy

Awanse, sprzęt i rodzinna oprawa w centrum Giżycka - policja odsłania program święta

Giżycko znów wróci do Wilna 1944. Msza i pamięć o żołnierzach AK

Dwa zdarzenia jednego dnia w Giżycku - motocyklistka ranna, motorowerzysta po alkoholu

Most obrotowy wrócił do stałych otwarć. Ustąpił problem z upałem

14-latek potrącony na pasach w Giżycku - śmigłowiec zabrał go do szpitala

W powiecie giżyckim weekend minął spokojnie, ale 21 kierowców wpadło na prędkości

Mazurscy ratownicy mają swoje święto i przypominają, co naprawdę chroni nad wodą

„Lato bez Vat” w VOLVO – Najchętniej wybrane modele pośród marek premium w Polsce, teraz korzystniej o wartość większą niż VAT

Półmetek Volvo For Safety za nami – już niemal 62 tys. osób odwiedziło miasteczko bezpieczeństwa

Powiat z wotum i absolutorium. W tle mocne liczby i spadek zadłużenia
Przydatne dane teleadresowe
- Wędrówka przez mazurskie krajobrazy - Przygoda na Kanałe Łuczańskim
- Co warto zobaczyć w Giżycku?
- ZUOK Spytkowo - kontakt, godziny PSZOK, kompost Żyźniak i edukacja ekologiczna
- Gminna Biblioteka Publiczna w Wydminach - katalog, karta i zbiory
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Giżycku - kontakt, oferta i zapisy
- Regaty na Kanale Łuczańskim, sportowa rywalizacja i żeglarska pasja
