KPP Giżycko: Czołowe zderzenie na DK63. Kierowcy w szpitalu
Wczorajsze popołudnie przyniosło niepokojące wiadomości z drogi krajowej nr 63 na odcinku Konopki Wielkie – Orzysz. W efekcie zderzenia czołowego dwóch samochodów, ich kierowcy zostali przewiezieni do szpitali. Sprawa wypadku jest teraz w rękach policji, która stara się wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.
  1. Zderzenie czołowe na drodze krajowej nr 63.
  2. Kierowcy trafili do szpitali z obrażeniami.
  3. Przyczyną wypadku mógł być nagły problem zdrowotny jednego z kierowców.
  4. Policjanci prowadzą szczegółowe dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Poniedziałkowe popołudnie na drodze krajowej nr 63 między Konopkami Wielkimi a Orzyszem stało się areną dramatycznego zdarzenia. Dwa samochody, Toyota i Audi, zderzyły się czołowo, co skutkowało hospitalizacją obu kierujących. Kierowca Toyoty tłumaczył, że tuż przed kolizją poczuł się źle, co mogło przyczynić się do zjechania na przeciwny pas ruchu.

Na miejscu zdarzenia praca służb trwała kilka godzin. Droga była zablokowana, a policjanci zabezpieczali ślady i przeprowadzali oględziny. Badania trzeźwości wykazały, że zarówno kierowca Toyoty, jak i Audi byli trzeźwi w momencie zdarzenia.

Wypadek na drodze krajowej nr 63 to przypomnienie dla wszystkich kierowców o konieczności zachowania ostrożności i uwagi nie tylko na własne samopoczucie, ale i na warunki panujące na drodze. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że zdrowie kierowcy jest równie ważne co stan techniczny pojazdu.


Na podst. KPP Giżycko