Lista osób zakwalifikowanych do przetargów na zbycie nieruchomości Skarbu Państwa
Chcesz zainwestować w ziemię? Sprawdź, kto ma szansę na nieruchomości państwowe w Giżycku!
  • Ogłoszono kandydatów uprawnionych do licytacji gruntów Skarbu Państwa.
  • Przedstawiono dwie działki w Bogaczewie, gdzie przetargi odbędą się w lutym 2024.
  • Wymieniono osoby dopuszczone do udziału w przetargach na obie działki.

W nadchodzącym lutym mieszkańcy Giżycka będą świadkami dwóch istotnych przetargów, które mogą zadecydować o nowych właścicielach atrakcyjnych terenów należących do Skarbu Państwa. Zgodnie z procedurami, została ogłoszona lista osób uprawnionych do wzięcia udziału w tych procedurach zakupowych, które dotyczą działek zlokalizowanych w malowniczym obrębie Bogaczewo.

Działka numer 255/5 stanowi pierwszy z gruntów oferowanych do zbycia. Jako jedyny uprawniony uczestnik przetargu, który zaplanowano na dzień 12 lutego 2024 roku o godzinie 9:00, figuruje Pan Krzysztof Smoleński. To moment, kiedy ten teren może znaleźć swojego nowego właściciela.

Tego samego dnia o godzinie 10:00 rozpocznie się przetarg na drugą nieruchomość, działkę numer 255/6. Tutaj do rywalizacji o prawo zakupu staną dwie osoby - wspomniany już Pan Krzysztof Smoleński oraz Pani Marzena Bieńkowska. Ich zakwalifikowanie do przetargu zapowiada emocjonujące starcie o posiadłość w tej żądanej lokalizacji.

Udział w przetargach jest możliwy dzięki spełnieniu określonych wymogów, które są niezbędne do uczestnictwa w tak ważnych wydarzeniach gospodarczych. Te instytucje stanowią o transparentności i uczciwości procesu, dając szansę na sprawiedliwe i otwarte rozstrzygnięcie. Zarówno Pan Smoleński, jak i Pani Bieńkowska, zdążyli już udowodnić, że spełniają wszystkie kryteria, aby móc zawalczyć o nieruchomości, które z pewnością przyciągają uwagę inwestorów zainteresowanych rozwijaniem swojego portfolio w regionie Giżycka.

Trzeba podkreślić, że przetargi te są momentem, kiedy zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą znaleźć okazje do rozwinięcia swojej działalności lub stworzenia przestrzeni dla siebie i swojej rodziny. Bogaczewo, z jego spokojnym otoczeniem i dostępem do naturalnych piękności, staje się coraz bardziej pożądanym miejscem na inwestycje.

Przed nami więc ciekawe wydarzenia, które mogą odmienić lokalny rynek nieruchomości i przyczynić się do rozwoju społeczno-gospodarczego gminy Giżycko. Jest to dowód na to, że nawet w małych społecznościach dokonują się ważne zmiany, które mają wpływ na całe regiony.


Według informacji z: Powiat Giżycki