Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Giżycko

Logotyp projektu

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu „Żagle Warmii i Mazur“, który organizowany jest przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, poznamy już 11 października. Początek piątkowego wydarzenia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie o godz. 17.

Główną ideą inicjatywy jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług oraz projektów promocyjnych w województwie warmińsko-mazurskim. Nagradzane jest również stosowanie dobrych praktyk zarówno wobec pracowników czy kontrahentów.

W tym roku o laur ubiega się blisko 100 przedsiębiorstw. Wyróżnienia i statuetki zostaną wręczone w kategoriach: „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss” (mikro przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, małe przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, średnie przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie) oraz „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” (produkt, produkt lokalny, usługa oraz nagroda publiczności).

Z kolei wyróżnienia w kategorii „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” (za poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników) trafią do przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji publicznych i edukacyjnych.

Piątkowe uroczystości uświetni koncert muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie pod batutą Piotra Sułkowskiego.