Ilustracja do tekstu

Regionalny Punkt Kontaktowy (RPK) Programu Interreg V-A Litwa-Polska w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie zaprasza zainteresowanych aplikowaniem o środki Programu Interreg V-A Litwa-Polska na indywidulane konsultacje projektowe.

Program Interreg V-A Litwa-Polska w ramach aktualnego naboru wniosków wspiera projekty realizowane wspólnie przez partnerów z Litwy i Polski w obszarach środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, zatrudnienia i mobilności pracowników oraz włączenia społecznego. Obszar kwalifikowalny Programu w województwie warmińsko-mazurskim obejmuje subregion ełcki.

Poziom wsparcia projektów wynosi 85% kosztów kwalifikowanych. Każde przedsięwzięcie musi obejmować co najmniej dwóch beneficjentów, jednego z Litwy i jednego z Polski.

Szczegółowe informacje o Programie dostępne są na stronie: www.lietuva-polska.eu 

Aktualny IV nabór wniosków w Programie Litwa-Polska trwa do 30 września br.

Konsultacje odbywają się w siedzibie RPK w Olsztynie, ul. Kościuszki 89/91, p. 214. Istnieje możliwość skonsultowania zarówno ogólnych zagadnień związanych z projektem, jak i szczegółowych zapisów w aplikacji projektowej.

Instytucje zainteresowane konsultacjami prosimy o rejestrację telefonicznie lub e-mailem: tel: 89 521 93 24, e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także o wcześniejsze wysłanie pytań/zagadnień będących przedmiotem konsultacji.