Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Giżycko

Ilustracja do tekstu. Fot. stockvault.net

Warmińsko-Mazurskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera zaprasza na spotkanie informacyjne Dariuszem Latoszkiem, głównym specjalistą Wydziału ds. Eliminacji Barier i Relacji z Biznesem w Departamencie Handlu i Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. 

Podczas wydarzenia zostaną omówione tematy związane z działaniem Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej na rzecz przedsiębiorców (obniżenie kosztów importu zaopatrzeniowego, eliminacji barier w handlu zagranicznym; ochroną przed nieuczciwym importem, możliwościami i osiągnięciami negocjacji w umowach o wolnym handlu, walką z dyskryminacją polskiego biznesu za granicą, wsparciem w zakresie organizacji szkoleń, seminariów i forów biznesowych; wsparciem polskich przedsiębiorstw na rynku międzynarodowych zamówień publicznych; wsparciem polskich organizacji gospodarczych w płatności składek do międzynarodowych organizacji, gospodarczych oraz projektem „Głos Przedsiębiorcy“.

Uczestnicy zapoznają się również z możliwościami lokalnego biznesu oraz oczekiwaniami w stosunku do MPiT oraz formami współpracy między departamentem, a lokalnymi organizacjami gospodarczymi i firmami. Organizatorzy zaplanowali ponadto prezentację przedsięwzięcia MPiT i PFR pn. akcelerator branżowy.

Spotkanie odbędzie się 16 maja 2019 roku w sali konferencyjnej Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Głowackiego 17 w Olsztynie. Początek wydarzenia o godz. 11.30.

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 maja na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.