W miejscowości Wilkasy gm. Giżycko policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Pojazd został poddany kontroli drogowej, w związku z przekroczeniem przez kierowcę dozwolonej prędkości. 60-letni kierujący stracił prawo jazdy.

Droga krajowa nr 59 biegnąca przez miejscowość Wilkasy gm. Giżycko jest niebezpieczna z powodu częstych przekroczeń prędkości przez kierowców. Mając to na uwadze policjanci ruchu drogowego, systematycznie kontrolują jej poszczególne odcinki i sprawdzają, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości.

Wczoraj, 27 lutego 2019 r. policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę opla, który przekroczył dozwoloną prędkość o 21 km/h. W trakcie kontroli drogowej policjanci wyczuli od kierowcy alkohol. 60-letni mieszkaniec powiatu został poddany badaniu na stan trzeźwości. Urządzenie wskazało ponad 0,7 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.