Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Giżycko

Chorwacja jest krajem, do którego już od wielu lat chętnie udają się polscy turyści w celu letniego wypoczynku. Popularność tego kierunku wynika z dużej mierze z bliskości Chorwacji od Polski. Wystarczy udać się tylko na południe i pomknąć czeskimi drogami, a następnie przez Austrię, bądź też Słowację i Węgry dotrzeć do upragnionego celu.

Chorwackie plaże są nieco inne od tych, które znamy z pozostałych krajów. Dominują plaże kamieniste i kamienisto-żwirowe. To jednak nie zraża Polaków, którzy chętnie wybierają się do Chorwacji zarówno na luksusowe wczasy, jak i kempingowe wycieczki. Chorwacja przyciąga bowiem także umiarkowanie niskimi cenami oraz piękną pogodą, która towarzyszy turystom przez cały rok.

Poznanie Chorwacji z innej strony

Chorwację można poznawać jednak z różnych stron. Gdy już znudzą nam się kamieniste plaże, ogromne hotele, czy pola kempingowe, możemy pomyśleć wtedy o alternatywnym sposobie zwiedzania tego wspaniałego kraju i wód do niego przyległych. Jedną z ciekawszych metod, jest czarter jachtu w Chorwacji. W ten sposób na tydzień, lub jeśli chcemy - dłuższy okres czasu, stajemy się posiadaczami jachtu, za którego pomocą możemy pływać po wodach wokół Chorwacji. Taki sposób spędzania wolnego czasu jest niezwykle innowacyjny i nietypowy, a nasi znajomi z pewnością będą bardzo zaskoczeni, gdy opowiemy im jak spędziliśmy nasz urlop. Fale morskie i wiatr we włosach to coś, co pozwoli nam oderwać się od szarej codzienności. Wbrew pozorom wynajęcie jachtu nie jest usługą bardzo drogą - kosztuje mniej więcej tyle, co dobry hotel a mamy zapewnione tam wszystkie wygody, jakich nam potrzeba. Na jachcie możemy bowiem wygodnie spać - posiada on zazwyczaj kilka kajut z bardzo komfortowymi łóżkami.

Poznanie Chorwacji z innej strony

Posiłek również beż żadnego problemu przygotujemy samodzielnie. Opcja wynajęcia jachtu jest fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wolność i swobodę. Nie każdy lubi przecież tłoczyć się na plażach, czy wstawać o szóstej nad ranem , by tylko zająć najlepsze miejsce przy basenie, zanim zrobią to wścibscy turyści z innych krajów. Jach daje swobodę - sprawia, że wreszcie poczujemy się wolni w świecie, który coraz bardziej nas zniewala. Jachtem możemy popłynąć w dowolne miejsce i zacumować wszędzie tam, gdzie nam się marzy. Jeżeli chcemy przeżyć w życiu totalną odmianę, nie ma co zwlekać. Zamiast na kolejne wakacje all inclusive wydajmy pieniądze na wyczarterowanie jachtu w Chorwacji. Cieszmy się luksusem i wolnością, jaką daje pływanie po europejskich morzach.

Informacje dodatkowe

Zobacz informacje dodatkowe na stronie https://sevenseas.pl/ - sprawdź!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.