Amax Mikołajki - Butikowy Hotel na Mazurach

Bezpłatne seminarium o aktywności obywatelskiej w Rynie już 27 maja
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na wyjątkowe seminarium poświęcone aktywności obywatelskiej. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się, jak mogą działać na rzecz swojej społeczności. Spotkanie odbędzie się już 27 maja!
  1. Tematyka: aktywność obywatelska, budżet obywatelski, wolontariat
  2. Termin: 27 maja 2024, godziny 17:00 – 20:30
  3. Miejsce: Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie
  4. Rejestracja: do 24 maja 2024, godz. 12:00

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza na bezpłatne seminarium dotyczące aktywności obywatelskiej. Wydarzenie odbędzie się 27 maja w Regionalnym Parku Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie. Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką społecznego zaangażowania i pragnących dowiedzieć się, jak mogą działać na rzecz swojej lokalnej społeczności.

Seminarium poprowadzi Małgorzata Kratyńska-Ćwikowska, doświadczony doradca OWES, związana z organizacjami pozarządowymi od początku swojej kariery. Jej wiedza i praktyka w zakresie zakładania oraz prowadzenia podmiotów ekonomii społecznej będą cennym źródłem informacji dla uczestników.

Podczas seminarium poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Co to jest aktywność obywatelska?
  • Inicjatywa obywatelska i budżet obywatelski
  • Rola wolontariatu w społeczności
  • Działalność społeczna na terenach wiejskich
  • Funkcjonowanie organizacji pozarządowych

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2024 roku, w godzinach 17:00 – 20:30, w sali konferencyjnej Regionalnego Parku Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie, przy ul. Mikołaja Kopernika 16. Organizatorzy zapewniają poczęstunek w postaci kawy, herbaty oraz ciasta.

Rejestracja na seminarium jest obowiązkowa. Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 24 maja 2024 roku, do godziny 12:00. O udziale decyduje potwierdzenie od organizatora. W razie pytań można kontaktować się z Teresą Piątek z Fundacji PozytywArt pod numerem telefonu 502 112 194 lub Małgorzatą Kratyńską-Ćwikowską ze Stowarzyszenia Adelfi pod numerem telefonu 87 737 78 45 bądź e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Seminarium jest częścią projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, realizowanego przez Stowarzyszenie Adelfi we współpracy ze Stowarzyszeniem ESWIP, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.


Wg inf z: Starostwo Powiatowe w Giżycku

Komunikaty firm