Amax Mikołajki - Butikowy Hotel na Mazurach

UM Giżycko: 18-latek z Giżycka wyrusza na ekscytującą podróż po Indonezji
Młody podróżnik z Giżycka staje przed życiowym wyzwaniem – planuje roczną wyprawę rowerową, która zaprowadzi go aż na indonezyjską Jawę. 18-letni Julian Pawlik podzieli się swoimi przygotowaniami do podróży podczas otwartego spotkania w miejscowej SP 7.
  1. Spotkanie odbędzie się 9 maja o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej SP 7 przy ul. Wodociągowej 8.
  2. Podróż obejmie kilkanaście krajów, w tym m.in. Słowację, Węgry, Turcję, Iran, Pakistan oraz Indie, skąd Julian przemieści się do Bangkoku, a stamtąd przez Tajlandię i Malezję dotrze do Indonezji.
  3. Podróżnik zaplanował trzy spotkania w Suwałkach, gdzie przedstawi szczegóły swojej trasy i przygotowań.
  4. Julian Pawlik planuje dokumentować swoją podróż na profilach społecznościowych, umożliwiając śledzenie swojej przygody na bieżąco.

Julian, wychowanek szkoły podstawowej nr 7 w Giżycku oraz były piłkarz Mazurii Mazurskiej Akademii Sportowej, zainspirowany historiami innych podróżników, postanowił samemu odkrywać świat. "Zainspirowałem się pewnym podróżnikiem oraz poczułem chęć objechania świata rowerem. Szukałem celu bądź trasy jaką bym chciał przejechać i padło na wyspę wulkanów Jawę. Tak powstał mój projekt Julek na Jawę" – mówi Julian.

Aktualnie Julian koncentruje się na załatwianiu spraw technicznych – przygotowuje rower i niezbędny ekwipunek, a także wyrabia dokumenty i wizy, które umożliwią mu przekraczanie kolejnych granic. Jego wyprawa, zaplanowana na 8 do 12 miesięcy, obiecuje być podróżą pełną wyzwań i niezapomnianych przeżyć.

Podróż ta nie tylko będzie testem jego fizycznych i mentalnych granic, ale także okazją do odkrywania nowych kultur i miejsc. Julian Pawlik, młody człowiek z marzeniami wielkości świata, już niedługo rozpocznie swoją wielką przygodę – śledźmy ją wszyscy z zapartym tchem.


Opierając się na: UM Giżycko

Komunikaty firm