Giżyccy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 26 - letniej mieszkanki gm. Giżycko. Kobieta wyszła z domu 14 listopada br i do chwili obecnej nie wróciła. Policjanci ustalają miejsce jej pobytu.

26-letnia mieszkanka gm. Giżycko, w dniu 14 listopada br. około godziny 13:30 wyszła z miejsca zamieszkania na terenie gminy Giżycko. Od momentu wyjścia z domu, nie jest znane miejsce jej pobytu.

Paulina Kowalczyk w chwili zaginięcia była ubrana w kurtkę typu sztormiak koloru fioletowo - żółtego, buty sportowe ,,Nike’’ koloru czarnego z białym napisem. Posiadała przy sobie saszetkę typu ,,nerka’’ w kolorze szaro – fioletowym.

Zaginiona ma około 168 cm wzrostu, włosy proste, półdługie, farbowane w kolorze miedzianym, piwny kolor oczu. Na przedramieniu posiada tatuaż tzw. ,,mazaniec’’.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu lub mają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia 26-latki proszone są o kontakt z jednostką policji w Giżycku pod numerem telefonu 087 429 92 00 lub z zespołem ds. poszukiwań pod numerem telefonu 47 735 22 44 lub 112.

Wizerunek zaginionej.