Budynek Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie

Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza organizacje pozarządowe do wskazywania reprezentantów do pracy w komisji konkursowej.

Komisja będzie opiniować oferty złożone w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert samorządu województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie wsparcia NGO w pozyskiwaniu środków zewnętrznych.

W najbliższym czasie zostanie powołana komisja opiniująca oferty organizacji, które wpłyną w odpowiedzi na konkurs. W pracach komisji biorą udział osoby wskazane przez organizacje pozarządowe.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 kwietnia 2019 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jest to praca społeczna bez wynagrodzenia. Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu na posiedzenie na podstawie biletów. Posiedzenie odbędzie się jednego dnia: 8 lub 9 maja 2019 roku. Osób do pracy w komisji nie mogą wskazywać organizacje, które złożyły ofertę konkursową, i jednocześnie członek komisji nie może być powiązany z organizacjami, które złożyły ofertę.

Więcej informacji: Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego, ul. Głowackiego 17 w Olsztynie, tel. 89 512 58 80.