Kultura i edukacja
Ilustracja do tekstu

W stolicy Warmii i Mazur ruszył Międzynarodowy Festiwal Teatralny Demoludy. Wydarzenie zakończy...

Rozwój regionu
Konwent Marszałków

Drugie warmińsko-mazurskie posiedzenie Konwentu Marszałków Województw RP odbędzie się w piątek 4...

Obszary wiejskie i środowisko
Ptaki

Centrum Edukacji Ekologiczne w Ełku oraz Klub Miłośników Ptaków uczestniczą w obchodach...

Turystyka i promocja regionu
Logotyp Festiwalu Promocji Gospodarczej

To obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich osób zajmujących się budowaniem potencjału swojego...

Z okazji Światowego Dnia Choroby Alzheimera, który przypada 21 września, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niesłyszących „Nie migaj się” zrealizowało dwa szkolenia pt. „Aktywizacja osób starszych z chorobą otępienną”, współfinansowane przez Powiat Giżycki w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Pierwsze szkolenie odbyło się 28 września br.

Obszary wiejskie i środowisko
Targi w Poznaniu w 2019 roku

W Poznaniu zakończyły się targi „Smaki Regionów” – imprezy skupiającej producentów i przetwórców żywności...

Rozwój regionu
Ilustracja do tekstu

Taki tytuł nosi konferencja gospodarcza, na którą zapraszamy w środę 2 października do Villi...

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Giżycku, dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Giżyckiego, już po raz kolejny realizuje zadanie pn. „Kompleksowe wsparcie dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi oraz ich rodzin”.

Sport i zdrowie
Uroczystości w olsztyńskim szpitalu

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego Oddziału...

Kultura i edukacja
Ilustracja do tekstu

Celem projektu „Matematyka - indywidualizacja i eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej” jest zwiększenie...

Polityka społeczna
Gala ekonomii społecznej

Podmioty Ekonomii społecznej na Warmii i Mazurach zostały nagrodzone po raz kolejny. Oficjalne...

Turystyka i promocja regionu
Targi Chłopski w Olsztynku. Fot. Skansen w Olsztynku

„Targi Chłopskie”, odbędą się 6 października 2019 roku w olsztyneckim skansenie, to przede...

Kultura i edukacja
Forum Kultury w Olsztynie

Ludzie kultury spotkali się ponownie podczas III Forum Kultury Warmii i Mazur „… po słonecznej...

Turystyka i promocja regionu
Rzeka Łyna - ilustracja do tekstu

Trwa nabór partnerów do siódmej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”...

Kultowe auta lat sześćdziesiątych - przyjrzyjmy się bliżej marce MINI

Marka MINI od wielu lat jest wielce pożądaną przez wielu ludzi marką klasy premium. Co takiego posiada w sobie ten mały samochodzik z wielką mocą schowaną pod maską? Auta MINI to kwintesencja funkcjonalności oraz niepowtarzalnego designu. Nic więc dziwnego, że każdy choć raz marzył o chociażby krótkiej przejażdżce jednym z tysięcy modeli wypuszczonych na rynek przez producenta. Dla tych, którzy od zawsze marzyli o byciu szczęśliwym posiadaczem auta marki MINI lecz nie mieli oni dostatecznych środków na zakup wymarzonego modelu znaleźliśmy rozwiązanie, a jest nim salon aut używanych MINI w Warszawie. Dlaczego warto skorzystać z oferty aut używanych i dlaczego warszawski salon to miejsce odpowiednie na zakup używanego auta marki MINI? Sprawdźmy!

MINI - auto, które zachwyca od lat

MINI powstało w okresie pięknych lat sześćdziesiątych. W tamtym czasie produkowane było przez angielskie zakłady British Motor Company, ale w późniejszych latach ta kwestia uległa wielkiej zmianie. Od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego czwartego marka została przejęta przez niemieckie zakłady BMW. Następni właściciele długo kazali nam czekać na wznowienie produkcji modeli MINI, bo minęło aż 7 lat nim mogliśmy ujrzeć nowiutki model MINI. To jednak nie ostudziło zapału fanów i chcieli oni jak najszybciej dostrzec różnice i ulepszenia zastosowane przez Niemców. Niemiecka technologia, drobne zmiany w wyglądzie oraz powiększenie auta o kilka cennych centymetrów sprawiło, że jedni na nowo pokochali samochody MINI, drudzy szczerze je znienawidzili. Dla tych, którzy wciąż i wciąż powracają do marzeń o byciu szczęśliwym właścicielem auta marki MINI mamy propozycję, którą warto rozważyć. Najczęściej tym co powstrzymuje nas od kupna auta klasy premium, a właśnie takimi autami można określić modele marki MINI, jest brak wystarczających funduszy. Wychodzimy temu problemowi naprzeciw i stawiamy na używane samochody MINI, a nasze używane MINI od dealera zaufanego i sprawdzonego przez setki zadowolonych klientów, czeka na nas w warszawskim salonie aut używanych i nie tylko.

Autofus - dealer aut, któremu można zaufać

Autofus to miejsce gdzie każdy z nas uzyska pomoc, której potrzebuje. Jeśli interesuje nas zmiana obecnego auta na samochód używany marki MINI to nie ma dla nas lepszego miejsca. Samochody używane, które znajdziemy w salonie w Warszawie, poddawane są kompleksowym badaniom. Sprawdzany jest ich stan techniczny oraz wizualny, aby żaden mankament nie okazał się niechcianą przeszkodą w zakupie auta. Auta MINI, które nie są pierwszej nowości objęte są certyfikatem MINI NEXT. Co to takiego? MINI NEXT to pewność, że nasze używane autko jest w stu procentach sprawne i nadaje się do bezpiecznej jazdy. Auta, które posiadają wyżej wymieniony certyfikat mogą pochwalić się również dwuletnim okresem ochrony od niespodziewanych usterek, na które nie będziemy przygotowani. Dodatkowo osoby, które są już szczęśliwymi posiadaczami auta marki MINI, mogą skorzystać z oferty profesjonalnego serwisu MINI w salonie Autofus. Pamiętajmy, aby o nasze auto dbać w prawidłowy sposób i nie tylko wtedy gdy coś się popsuje. Ponadto w salonie aut używanych autofus możemy uzyskać pomoc w sprawach związanych z leasingiem, wypożyczeniem auta oraz jego ubezpieczeniem. Kompleksowa pomoc w jednym miejscu, zespół specjalistów oraz szeroka oferta aut marki MINI to jedne z najważniejszych atutów salonu autofus. Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą warszawskiego dealera aut marki MINI i przekonaj się sam!