Od 21 października do 30 listopada 2019 r. prowadzone jest w Starostwie Powiatowym w Giżycku badanie satysfakcji klienta. Uprzejmie prosimy o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie ankiety pod kątem spełnienia Państwa oczekiwań w stosunku do pracy naszego Urzędu.

Stowarzyszenie Sportowe i Rekreacyjne w Rynie złożyło w trybie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118, ze zm.) – pozakonkursowym, ofertę na realizację zadania publicznego pt. „Wychowanie żeglarskie młodzieży z Miasta i Gminy Ryn.”

Od 1 października ruszyły przygotowania do realizacji projektu „Hipoterapia i jazda konna – chcemy rozwijać i pomagać”, którego inicjatorem jest Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób O Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych „SZANSA”, a dofinansował go Urząd Miasta Giżycko

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie w dniu 26 września 2019 r. przyjął „Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III obszar A w 2019 r.”

Bartłomiej Osior z Wydmin zajął II miejsce w dwunastej edycji Półmaratonu Ełk. Zawody wygrał utytułowany zawodnik z Rosji, Valeriy Pavlichuk, a podium uzupełnił Ełczanin Marcin Getek.

Sport i zdrowie
Baltic Cup w Elblągu

Za nami 20. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup”, a także 25. Otwarte Mistrzostwa...

Kultura i edukacja
WAMA Festival Fot. Przemysław Skrzydło

Dobiegła końca 6. edycja największego wydarzenia filmowego Warmii i Mazur. „Zdrajca” Marco...

Polityka społeczna
Ilustracja do tekstu. Fot. stockvault.net

Komisja Europejska ogłosiła konsultacje publiczne, w ramach których chce poznać opinię obywateli i...

Obszary wiejskie i środowisko
Ilustracja do tekstu

Przedstawiciele województwa warmińsko-mazurskiego oaz parków krajobrazowych naszego regionu, po...

Obszary wiejskie i środowisko
Ilustracja do tekstu

Rozpoczyna się cykl bezpłatnych szkoleń regionalnych „Funkcjonowanie Bazy danych o produktach i...

Turystyka i promocja regionu
Ilustracja do tekstu

Konferencja „Żywność wysokiej jakości – Jak promować? Jak sprzedawać? Jak budować markę?” odbędzie...

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją, aby przypomnieć o roli tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważne funkcje w życiu młodych ludzi – są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają talenty, pomagają poznawać świat, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań, są współautorami uczniowskich sukcesów.
Drodzy Nauczyciele, pokazujecie młodym ludziom, że można widzieć dalej, mierzyć wyżej, sięgać po kolejne sukcesy. Tej nieustającej wiary w siłę i możliwości dorastającego człowieka życzę na kolejne lata Państwa pasjonującej pracy. Życzę wiary i odwagi w walce z przeciwnościami, cierpliwości, nie gasnącego zapału, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej oraz uznania i szacunku wychowanków.

Z wyrazami poważania i najlepszymi życzeniami
Starosta Giżycki
Mirosław Dariusz Drzażdżewski