Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Giżycko

Brakiem wyobraźni wykazał się 24-latek, który pędził samochodem marki Citroen w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 57 km/h. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Konopki Wielkie gm. Miłki. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze.

Brakiem wyobraźni wykazał się 24-latek z powiatu kętrzyńskiego, który wczoraj (07.06.2021 r.) tuż po godzinie 12:00 pędził samochodem marki Citroen w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 57 km/h. Kierowca został zatrzymany w m. Konopki Wielkie gm. Miłki. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragicznie.