Śpieszymy poinformować wszystkich mieszkańców Giżycka i ościennych powiatów, że w wyniku interwencji Starosty Giżyckiego u Pana Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Terenowy Punkt Paszportowy w Giżycku pozostaje w swojej dotychczasowej lokalizacji w budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Giżycku. Pan Wojewoda uznał jednak argumenty przedstawione w piśmie Starosty Mirosława Drzażdżewskiego i zmienił tak niekorzystną dla nas decyzję. Rozważany jest natomiast projekt utworzenia dodatkowego punktu paszportowego w Kętrzynie.
             Z informacji jakie posiadamy punkt paszportowy w Giżycku obsługuje rocznie znacznie więcej klientów niż np. punkt w Bartoszycach. Potrzeba lokalizacji tej placówki w Giżycku nie wymaga więc dodatkowych argumentów. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.