W dniu 14.08.2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku odbyło się spotkanie giżyckiej Policji z przedstawicielami Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Ratowników MOPR-u, oraz Straży Leśnej. Podczas spotkania omówiono zagadnienia związane z bezpieczeństwem oraz ustalono zasady wzajemnej współpracy między służbami.

Systematycznie, co miesiąc w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku odbywają się spotkania przedstawicieli różnych służb w celu omówienia zagadnień związanych z bezpieczeństwem. Ma to na celu w szczególności wypracowywanie zasad wzajemnej współpracy. W dniu 14.08.2018 r. Zastępca Komendanta Powiatowego w Giżycku kom. Sławomir Ozygała zaprosił do siebie przedstawicieli takich służb, jak Straż Pożarna, Straż Miejska, Ratownicy MOPR-u oraz Straży Leśnej. Podczas spotkania zostały omówione ostatnie zdarzenia zaistniałe na terenie powiatu giżyckiego. Omówiono również zasady współpracy podczas obecnych działań giżyckiej drogówki o nazwie „Bezpieczny sierpień 2018” oraz zagrożeń związanych z bezpieczeństwem nad wodą, w ruchu drogowym i zbliżającego się długiego weekendu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.