W dniu wczorajszym ok. godz. 23.00 w Giżycku na skrzyżowaniu ulic Warszawska - Bohaterów Westerplatte doszło do kolizji pojazdów. W wyniku tego zdarzenia ucierpiała pasażerka jednego z uczestniczących w zdarzeniu samochodów.

W dniu 09.08.2018 r. ok. godziny 23.00 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej z Bohaterów Westerplatte w Giżycku, doszło do kolizji drogowej pojazdów osobowych. Kierująca, 50 - letnia mieszkanka Giżycka wjeżdżając z ulicy Bohaterów Westerplatte na skrzyżowanie nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu, 21- letniemu mieszkańcowi Giżycka, jadącemu ulicą Warszawską w kierunku Placu Grunwaldzkiego. Pojazd sprawczyni kolizji w wyniku tego zdarzenia uderzył w słup sygnalizacji. W jednym z pojazdów znajdowała się pasażerka, która doznała stłuczenia głowy, odwieziono ją do szpitala w Giżycku, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu giżyccy Policjanci ustalili szczegóły kolizji oraz ukarali mandatem karnym jej sprawczynię. Osoby uczestniczące w zdarzeniu były trzeźwe.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.