Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja we współpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza serdecznie organizacje z powiatów: ełckiego, giżyckiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiego i oleckiego na dwudniowe, darmowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia 2018 r. w Ełku.

Choć źródeł finansowania działań organizacji pozarządowych jest sporo, większość z nich wciąż swoją działalność opiera o środki pozyskiwane w ramach dotacji i grantów. Jak napisać więc projekt doskonały? Od czego zacząć? Co jest w nim najważniejsze?

Na szkoleniu omówione zostaną podstawowe elementy projektu, tj. diagnoza, cel, działania. Uczestnicy wezmą także udział w praktycznym warsztacie na temat budżetowania. Szczegółowy program szkolenia znajduje się poniżej (w załączonych dokumentach).

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do dnia 14 sierpnia br. wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłosić się telefonicznie pod numerem telefonu (87) 737 78 45. Osobą do kontaktu jest Paulina Szczęsna.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia w Ełku przy ul. Małeckich 3 lok. 36. Jest ono bezpłatne, organizator zapewnia materiały oraz wyżywienie. Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie 17-18.08.doc
Program-szkolenia-17-18.08 (1).doc
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniach[4].pdf

 

Źródło informacji: http://adelfi.pl/napisac-projekt-doskonaly-zapraszamy-na-szkolenie-z-logiki-projektowej.html

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.